Noc v knižnici 2025
Dvadsať odvážnych študentov opäť navštívilo "suchovskú klubovňu" v sobotu, 12.4.2025 a strávili s nami noc plnú kúziel v knižnici.
Rodičia odprevadili deti na Nástupište 9 a 3/4 v sobotu o 18:00 hod. v ruke s lístkom na Rokfortský expres, ktorý ich preniesol rovno do čarovnej knižnice na triediacu ceremóniu.
Po zadelení detí do fakúlt sme si s Nymphadorou Tonksovou prečítali príbeh o chlapcovi, ktorý prežil, o slávnom Harrym Potterovi. Skôr ako sme sa pustili do Zakázaného lesa zložiť skúšku odvahy sme si vychutnali večeru vo Veľkej sále. V tomto roku sa o naše prázdne bruchá nepostarali ani domáci škriatkovia, ani pani s vozíčkom plnom sladkostí z Rokfortského expresu, ale Reštaurácia Šrámek - reštaurácia a Pizzeria v Suchej nad Parnou. Za čo im patrí jedno veľké ďakujeme 😊
Po večeri sa z Veľkej sály razom stala dielňa plná usilovných kúzelníkov. Spoločne sme si vyrobili čarodejné prútiky a mandragory. Základnú výbavu máme. Hor sa na dobrodružstvo do Zakázaného lesa, kde na nás čakalo veľa prekážok. Deti sa nezľakli a na konci ich čakala zaslúžená odmena.
A aby sme sa pred spánkom troška upokojili profka Maťka si pre nás pripravila hravé cvičenia zamerané na spoluprácu, pri ktorých sme sa s deťmi zabavili aj my dospeláci.
Deti, ale aj my, si odnášame skvelé zážitky a jedinečné chvíľky.
Už teraz sa tešíme na budúci ročník.
Fotogaléria
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 4. 2025 16:21