Tretiaci na exkurzii na obecnom úrade
Žiaci tretieho ročníka našej základnej školy v rámci predmetu Vlastiveda navštívili náš obecný úrad.
Starosta im porozprával ako samospráva a jej riadenie funguje. Deti mali možnosť zapojiť sa aj do diskusie, v ktorej boli veľmi aktívny a dávali zaujímavé otázky. Ukázali sme im aj priestory obecného úradu, takže mohli vidieť napríklad aj kanceláriu starostu. Na záver dostali od starostu malú pozornosť.
Tešíme sa, že nás deti navštívili a radi privítame tretiakov každý rok.
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 5. 2026 10:36






















