Menu
Facebook
rozšírené vyhľadávanie
Obec Suchá nad Parnou

2. kolo plošného testovania Covid19 je za nami

2. kolo plošného testovania Covid19 je za nami 1

V dňoch 23.1.2021 a 26.1.2021 prebehlo v našej obci 2. plošné testovanie na výskyt vírusu Covid19. Bolo otestovaných 1870 ľudí, z toho pozitívnych bolo 33, t. j. pozitivita bola 1,76 %.

Na rezerváciu záujemcov o testovanie sme použili online rezervačný systém, ktorého využitie sa veľmi osvedčilo a aj vďaka tomuto prístupu sme dokázali testovať priebežne, bez čakania. Popri tom sme stíhali testovať aj ľudí bez rezervácie.

Celkovo bolo otestovaných 1870 ľudí, pozitívnych bolo 33, z toho obyvateľov našej obce bolo 17. Testovanie je teda opäť úspešne za nami. Už v týchto chvíľach sa pripravujeme na ďalšie, ktoré bude pravdepodobne túto sobotu.

Náš tím pracoval v plnom nasadení počas obidvoch dní, za čo im patrí veľká vďaka.

Chcem sa poďakovať všetkým už skúseným dobrovoľníkom – zdravotníckym aj administratívnym za ich profesionálny prístup, dobrovoľným hasičom a poslancom za koordináciu a usmerňovanie prichádzajúcich ľudí a mnohokrát opakovanú dezinfekciu priestorov.

Chcem sa tiež opäť poďakovať pracovníčkam našej školskej kuchyne za uvarenie večerí pre dobrovoľníkov, ochotným a milým dobrovoľníčkam, že napiekli pre náš tím výborné dobroty a zamestnancom obecného úradu, spolu s ktorými sme strávili dlhé hodiny pred, počas aj po ukončení testovania, zabezpečením všetkého potrebného, aby táto akcia mala hladký priebeh a bola zabezpečená bezpečnosť a komfort pre testovaných občanov ale aj pracujúcich dobrovoľníkov.

ĎAKUJEME za veľké nasadenie a ochotu podstúpiť riziko nákazy, vidíme sa zrejme v sobotu na ďalšom testovaní, ktoré nás čaká.

 

starosta obce

Martin Glončák

 

 

 

Dátum vloženia: 27. 1. 2021 14:19
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2021 12:53
Autor: JUDr. Marcela Šúbertová

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Plán zvozu odpadu

1

Suchofskí hlásnik

k

Územný plán obce

up

Náučné chodníky

ch

Virtuálny cintorín

c

Podrobná mapa obce

mobec

Kronika obce

s

Aerovideo obce

aerovieo

Kniha o obci

kniha

Smútočné oznámenia

23.2.2024 Šimon Cibira

5.2.2024 Milan Remža

24.1.2024 Marián Babiak

23.1.2024 Ján Vavro


Mapa autobusových liniek

a

Verejné obstarávanie

s

Sme členom

ZMO JBZMOS

MPTrnava Tourism

ZOMOTMalokarpatská vínna cesta

ZMOMRČlovek človeku

Mobilná aplikácia

logo

Google play
App store

SMS info

SMS info

Sledujte nás

Facebook - Obec Suchá nad Parnou