Facebook
rozšírené vyhľadávanie
Obec Suchá nad Parnou
Suchá nad Parnou

2. kolo plošného testovania Covid19 je za nami

2. kolo plošného testovania Covid19 je za nami 1

V dňoch 23.1.2021 a 26.1.2021 prebehlo v našej obci 2. plošné testovanie na výskyt vírusu Covid19. Bolo otestovaných 1870 ľudí, z toho pozitívnych bolo 33, t. j. pozitivita bola 1,76 %.

Na rezerváciu záujemcov o testovanie sme použili online rezervačný systém, ktorého využitie sa veľmi osvedčilo a aj vďaka tomuto prístupu sme dokázali testovať priebežne, bez čakania. Popri tom sme stíhali testovať aj ľudí bez rezervácie.

Celkovo bolo otestovaných 1870 ľudí, pozitívnych bolo 33, z toho obyvateľov našej obce bolo 17. Testovanie je teda opäť úspešne za nami. Už v týchto chvíľach sa pripravujeme na ďalšie, ktoré bude pravdepodobne túto sobotu.

Náš tím pracoval v plnom nasadení počas obidvoch dní, za čo im patrí veľká vďaka.

Chcem sa poďakovať všetkým už skúseným dobrovoľníkom – zdravotníckym aj administratívnym za ich profesionálny prístup, dobrovoľným hasičom a poslancom za koordináciu a usmerňovanie prichádzajúcich ľudí a mnohokrát opakovanú dezinfekciu priestorov.

Chcem sa tiež opäť poďakovať pracovníčkam našej školskej kuchyne za uvarenie večerí pre dobrovoľníkov, ochotným a milým dobrovoľníčkam, že napiekli pre náš tím výborné dobroty a zamestnancom obecného úradu, spolu s ktorými sme strávili dlhé hodiny pred, počas aj po ukončení testovania, zabezpečením všetkého potrebného, aby táto akcia mala hladký priebeh a bola zabezpečená bezpečnosť a komfort pre testovaných občanov ale aj pracujúcich dobrovoľníkov.

ĎAKUJEME za veľké nasadenie a ochotu podstúpiť riziko nákazy, vidíme sa zrejme v sobotu na ďalšom testovaní, ktoré nás čaká.

 

starosta obce

Martin Glončák

 

 

 

Dátum vloženia: 27. 1. 2021 14:19
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2021 12:53
Autor: správca webu

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Odvoz odpadu 2021

o

Územný plán obce

up

Náučný chodník

ch

Mapa autobusových liniek

a

Podrobná mapa obce

mobec

Aerovideo obce

aerovieo

Kniha o obci

kniha

Sme členom

ZMO JBZMOS

MPTrnava Tourism

ZOMOTMalokarpatská vínna cesta

ZMOMRČlovek človeku

Smútočné oznámenia

20.9.2021 Pavol Vavro

19.9.2021 Anna Janktová

30.6.2021 Ľubor Kobetič


Mobilná aplikácia

logo

Google play
App store

SMS info

SMS info

Sledujte nás

Facebook - Obec Suchá nad Parnou